Godziny otwarcia

Restauracja "Po naleśniku" – Pon-Nd 10:00 – 22:00

Restauracja "Tutti Santi" – Nd-Czw  11:00 – 22:00, Pt-Sb 11:00 – 23:00 

Manufaktura Mojej Mamy – Pon-Pt 7:00-19:00, Sb 8:00-16:00

Biedronka – Pn-Czw 7:00 – 21:00, Pt-Sb 7:00 - 22.00 Nd – 9:00 – 20:00*

Flugger – Pon-Pt 8:00 – 20:00, Sb – 10:00-20:00, Nd – 10:00-16:00*

Galeria Wnętrz City Meble – Pon – Sb 10:00 – 20:00, Nd 10:00 – 18:00*

 

*Niedziele z ograniczeniem handlu w 2018 roku:

11, 18 marca

8, 15, 22 kwietnia

13,18 maja

10, 17 czerwca

8, 15, 22 lipca

12, 19 sierpnia

9, 16, 23 września

14, 21 października

18 listopada

 

 

NIECZYNNE:

31 marca

1, 2 kwietnia

1, 3, 31 maja

15 sierpnia

1, 11 listopada

24, 25, 26, 31 grudnia

Zamknij

Newsletter

Zamknij

O nas

Strona główna / Obiekt / O nas
80
Lokali marek premium

Liczby i fakty, które nas wyróżniają

Galeria City Meble to około 80 lokali marek klasy premium zajmujących ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych. To przestrzeń, na której obok siebie znajdują się showroomy sklepów internetowych prezentujących w najdogodniejszy sposób swój bogaty asortyment oraz duże salony wnętrzarskie.

20
Tysięcy metrów kwadratowych

W strefie galeryjnej, w której do sklepów wchodzi się od środka znalazły się lokale o powierzchni do 600 m2. Lokale posiadające wejścia bezpośrednio z zewnątrz budynku to salony o nawet dwukrotnie większym metrażu.

600
Metrów kwadratowych w największych lokalach

Jednak dzięki wyjątkowej architekturze udało się utrzymać pożądaną przez klientów atmosferę kameralności. Skonstruowana w ten sposób oferta sprawia, że klient odnajduje tu wszystko, co potrzebne, by przeprowadzić remont lub zaaranżować wnętrze.

Strefa inspiracji

Punktem centralnym galerii, jego prawdziwym sercem, jest znajdująca się na piętrze Strefa Inspiracji - przestrzeń twórcza przeznaczona dla architektów i projektantów oraz miejsce wydarzeń cyklicznych, warsztatów i spotkań biznesowych. Przestrzeń handlowa i Strefa Inspiracji w sposób naturalny uzupełniają się tak, by praca koncepcyjna nad projektem wnętrza łatwo i szybko znalazła swoje oparcie w realnej ofercie sklepów. Pracę, zakupy oraz spotkania w Strefie Inspiracji uprzyjemni oferta lokali gastronomicznych.

Naturalne połączenie z przestrzenią handlową

Lokalizacja

Oczywistym atutem Galerii City Meble jest lokalizacja. Bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych, Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a także usytuowanie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawiają, że to jeden z najbardziej dostępnych obiektów w całej metropolii trójmiejskiej.

300
Miejsc parkingowych

Galeria dysponuje parkingiem na ok. 300 samochodów. Również dla rowerzystów, którzy mogą dotrzeć do nas przebiegającą obok ścieżką rowerową łączącą całe Trójmiasto, przygotowaliśmy wydzielone i dozorowane parkingi.

Świetna komunikacja z całym miastem

Zapraszamy do współpracy

Galeria City Meble zaprasza do otwarcia salonu lub showroomu i współtworzenia tego wyjątkowego miejsca. Jeśli podobnie jak my stawiacie Państwo na jakość, innowacyjność, szeroką gamę produktów i zadowolenie Klientów; jeśli zależy Wam na dalszym rozwoju wśród profesjonalistów z branży wnętrzarskiej w przyjaznym, atrakcyjnym i inspirującym środowisku, to znaczy, że do siebie pasujemy!

Największa galeria w polsce Północnej

Jesteśmy największą w Polsce północnej galerią mebli i wyposażenia wnętrz i jedyną, która w tak nowoczesny, innowacyjny sposób podchodzi do działań handlowych i prezentacyjnych. Wiemy, że to dzisiaj najlepszy sposób na przyciągnięcie coraz bardziej wymagającego Klienta.

Atrakcyjne położenie

Znajdujemy się w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na granicy dwóch dzielnic Gdańska uzyskujących nowe, dynamiczne, biznesowe oblicze - Wrzeszcza i Oliwy, bezpośrednio przy najważniejszej arterii komunikacyjnej łączącej całe Trójmiasto.

 

Ta lokalizacja już od lat kojarzy się mieszkańcom Pomorza z meblami, a tradycja ich sprzedaży sięga jeszcze czasów przedwojennych. Dzięki umiejscowieniu między aleją Grunwaldzką a torami kolejowymi, codziennie mijają nas setki tysięcy potencjalnych Klientów, którzy dodatkowo utrwalają sobie nowoczesny i przyjemny dla oka wizerunek nas i naszych Partnerów.

 

Dumni z dziedzictwa miejsca rozwijamy je oferując nowoczesny, multifunkcjonalny i otwarty na miasto obiekt. Przywiązujemy przy tym bardzo dużą wagę do wysokich walorów estetycznych architektury budynku, zarówno na zewnątrz, jak i w środku galerii.

Harmonia

Nazwy firm naszych Partnerów w formie białych, podświetlanych liter harmonijnie wkomponowują się w całość zachowującej elegancką prostotę ciemnoszarej elewacji, zachęcając do odwiedzenia wnętrza. Tam również panuje harmonia, która przejawia się m.in. jednolitością witryn i reklam nad wejściami do salonów lub showroomów.

Nowoczesne technologie

Wszystko także w zgodzie z przyrodą dzięki energooszczędnym i inteligentnym rozwiązaniom technicznym budynku, takim jak: oświetlenie LED, instalacja wentylacyjna wyposażona w system odzysku ciepła, instalacja grzewczo-klimatyzacyjna, system zarządzania BMS.

w harmonii z przyrodą
Nowoczesny wygląd

Wyjątkowe wnętrze

Wnętrze zaprojektowane zostało z użyciem czerni, szarości i bieli przy zestawieniu konstrukcji stalowych, szkła oraz elementów z naturalnego drewna. Odgrywające w naszej galerii szczególną rolę showroomy sklepów internetowych pozwalają Klientom na bezpośredni kontakt z ich bogatą ofertą. Towarzyszą im liczne salony umożliwiające kompleksowe wyposażenie wnętrz.

Przejrzysty podział tematyczny na strefy produktów, poczucie kameralności wzmocnione wykończeniem wnętrz, stanowi coraz bardziej poszukiwaną przez Klientów alternatywę dla rozbudowanych sklepów o dużej powierzchni. W specjalnie zaprojektowanych formach przestrzennych znajdą się m.in. firmy projektowe oraz wykonawcze oferujące usługi na specjalne zamówienie Klientów Galerii.

 

Charakterystycznym zwieńczeniem klimatu jest nasza Strefa Inspiracji - wyjątkowe miejsce spotkania biznesu, sztuki i architektury. Zarówno ona, jak i odpowiednio dobrane lokale gastronomiczne sprawiają, że w Galerii City Meble czas płynie w miłej, inspirującej atmosferze.

 

Zapraszamy do współpracy!