Godziny otwarcia

Galeria Wnętrz City Meble – Pon – Pt 10:00 – 18:00, Sb 10.00 - 15.00

 Restauracja "Tutti Santi" – Nd-Czw 11:00 – 22:00, Pt-Sb 11:00 – 23:00 

Biedronka – Pn-Czw 7:00 – 21:00, Pt-Sb 7:00 - 22.00 Nd – 9:00 – 20:00*

Flugger – Pon-Pt 8:00 – 20:00, Sb – 10:00-20:00, Nd – 10:00-16:00*
Zamknij

Newsletter

Zamknij

Biura architektoniczne i usługi remontowe

Biura architektoniczne & remonty

Jeżeli planujesz remont mieszkania, budowę domu albo chciałbyś w sposób unikalny wykończyć swoje cztery ściany, to najlepszym pomysłem jest zwrócenie się do biura architektonicznego. Są oni zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, do tego są niewątpliwymi specjalistami i potrafią doradzić tak, by klient był zawsze zadowolony.

Projekt to oczywiście nie wszystko, ktoś to musi wykonać i dlatego właśnie wynajmujemy ekipę remontową, albo od wykończenia mieszkań – wszystko w zależności od potrzeb. W dzisiejszych czasach nie jest problemem wybranie odpowiedniej firmy. Wystarczy przejrzeć zdjęcia wykonanych prac, sprawdzić czy podoba nam się ich styl i czy wykonują pracę na najwyższym poziomie. Nie warto nigdy podejmować decyzji pochopnie, najlepiej najpierw porozmawiać z taką firmą, jakie polecają materiały i może mają jakieś spostrzeżenia. Prawdziwych fachowców poznać można po tym, jak są w stanie nam doradzić.

W naszej galerii, mają Państwo do dyspozycji nie tylko biura architektoniczne, ale również firmy oferujące usługi remontowe i wykończenia mieszkań pod klucz. W sklepach stacjonarnych można porozmawiać ze specjalistami w swoich dziedzinach, którzy zawsze chętnie doradzą. Znajdują się tutaj m.in. CS HOME, Dom Projektowy, DomoProfi, czy Flize Gres.

City Meble Gdańsk - Lista sklepów z asortymentem: Biura architektoniczne & remonty
Dom projektowy - Gdańsk - ul. Grunwaldzka - Galeria City Meble
Dom Projektowy to świetnie zgrana drużyna doświadczonych praktyków z zakresu budownictwa, architektury wnętrz, rynku nieruchomości oraz grafiki użytkowej. Dzięki temu mamy możliwości komple...
Porady, nowości, inspiracje - Biura architektoniczne & remonty

Wykończenie mieszkania - od czego zacząć?

Po zakupie mieszkania w stanie deweloperskim pierwszym krokiem powinno być wykonanie projektu architektonicznego. Funkcjonalność mieszkania i dopasowanie wnętrza do własnego stylu jest najważniejsze - w końcu dom powinien być naszą oazą. Dlatego...
Na 20 tysiącach metrów kwadratowych tworzymy nową jakość.
Zapraszamy

City Meble

Al. Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk