Godziny otwarcia

Galeria Wnętrz City Meble: Pon – Sb 10:00 – 20:00, Nd 10:00 – 18:00*

Cukiernia Baccate: Pon - Sb 08:00 – 20:00, Nd 10:00 - 20:00

Restauracja Tutti Santi: Pon - Nd 11:00 – 21:00 

Biedronka: Pon - Sb 6:00 – 23:30, Nd 9:00 – 20:00*

Flugger: Pon - Pt 7:00 – 20:00, Sb 10:00-20:00, Nd 10:00-18:00*

* Niedziele handlowe w 2024 roku:

Nieczynne:

 28 stycznia

 1, 6 stycznia

 24 marca

 30, 31 marca

 28 kwietnia 

 1 kwietnia

 30 czerwca 

 1, 3, 30 maja

 25 sierpnia

 15 sierpnia

 15, 22 grudnia

 1, 11 listopada

 

 24, 25, 26, 31 grudnia

 

Zamknij

O nas

Strona główna / Obiekt / O nas
80
Lokali

City Meble to największa galeria wnętrz w Polsce północnej. Znajduje się tu 80 sklepów i lokali usługowych, oferujących bogaty wybór materiałów wykończeniowych oraz produktów wyposażenia wnętrz, który pozwala na aranżację w dowolnym stylu i odpowiednim przedziale cenowym.

 Nasza oferta:

-       biura projektowe, ekipy remontowe

-       materiały wykończeniowe (tj. podłogi, drzwi, płytki, farby, tapety, panele szklane, tynki dekoracyjne)

-       salony i sypialnie

-       kuchnie i jadalnie

-       łazienki

-       ogrody

-       dekoracje i oświetlenie

 Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje Twoje wnętrze.

Lokalizacja

Oczywistym atutem Galerii City Meble jest lokalizacja. Bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych, Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a także usytuowanie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawiają, że to jeden z najbardziej dostępnych obiektów w całej metropolii trójmiejskiej.

300
Miejsc parkingowych

Galeria Wnętrz City Meble dysponuje parkingiem na ok. 300 samochodów oraz miejscami postojowymi dla rowerów.

Pierwsze 2 godziny postoju są darmowe. Kolejne 3 godziny można uzyskać podając swój numer rejestracyjny pracownikowi w każdym salonie Galerii.

Niezbędne jest jednak pobranie biletu z parkometru:

1)     w parkometrze w wyznaczonym miejscu należy wpisać numer rejestracyjny samochodu

2)     nacisnąć 2 razy zielony przycisk

3)     odebrać bilecik i zostawić go za szybą samochodu.

Świetna komunikacja z całym miastem
20
Tysięcy metrów kwadratowych

W strefie galeryjnej, w której do sklepów wchodzi się od środka znalazły się lokale o powierzchni do 600 m2. Lokale posiadające wejścia bezpośrednio z zewnątrz budynku to salony o nawet dwukrotnie większym metrażu.

600
Metrów kwadratowych w największych lokalach

Jednak dzięki wyjątkowej architekturze udało się utrzymać pożądaną przez klientów atmosferę kameralności. Skonstruowana w ten sposób oferta sprawia, że klient odnajduje tu wszystko, co potrzebne, by przeprowadzić remont lub zaaranżować wnętrze.

Zapraszamy do współpracy

Galeria City Meble zaprasza do otwarcia salonu lub showroomu i współtworzenia tego wyjątkowego miejsca. Jeśli podobnie jak my stawiacie Państwo na jakość, innowacyjność, szeroką gamę produktów i zadowolenie Klientów; jeśli zależy Wam na dalszym rozwoju wśród profesjonalistów z branży wnętrzarskiej w przyjaznym, atrakcyjnym i inspirującym środowisku, to znaczy, że do siebie pasujemy!

Największa galeria w polsce Północnej

Jesteśmy największą w Polsce północnej galerią mebli i wyposażenia wnętrz i jedyną, która w tak nowoczesny, innowacyjny sposób podchodzi do działań handlowych i prezentacyjnych. Wiemy, że to dzisiaj najlepszy sposób na przyciągnięcie coraz bardziej wymagającego Klienta.

Atrakcyjne położenie

Znajdujemy się w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na granicy dwóch dzielnic Gdańska uzyskujących nowe, dynamiczne, biznesowe oblicze - Wrzeszcza i Oliwy, bezpośrednio przy najważniejszej arterii komunikacyjnej łączącej całe Trójmiasto.

 

Ta lokalizacja już od lat kojarzy się mieszkańcom Pomorza z meblami, a tradycja ich sprzedaży sięga jeszcze czasów przedwojennych. Dzięki umiejscowieniu między aleją Grunwaldzką a torami kolejowymi, codziennie mijają nas setki tysięcy potencjalnych Klientów, którzy dodatkowo utrwalają sobie nowoczesny i przyjemny dla oka wizerunek nas i naszych Partnerów.

 

Dumni z dziedzictwa miejsca rozwijamy je oferując nowoczesny, multifunkcjonalny i otwarty na miasto obiekt. Przywiązujemy przy tym bardzo dużą wagę do wysokich walorów estetycznych architektury budynku, zarówno na zewnątrz, jak i w środku galerii.

Harmonia

Nazwy firm naszych Partnerów w formie białych, podświetlanych liter harmonijnie wkomponowują się w całość zachowującej elegancką prostotę ciemnoszarej elewacji, zachęcając do odwiedzenia wnętrza. Tam również panuje harmonia, która przejawia się m.in. jednolitością witryn i reklam nad wejściami do salonów lub showroomów.

Nowoczesne technologie

Wszystko także w zgodzie z przyrodą dzięki energooszczędnym i inteligentnym rozwiązaniom technicznym budynku, takim jak: oświetlenie LED, instalacja wentylacyjna wyposażona w system odzysku ciepła, instalacja grzewczo-klimatyzacyjna, system zarządzania BMS.

w harmonii z przyrodą
Nowoczesny wygląd

Wyjątkowe wnętrze

Wnętrze zaprojektowane zostało z użyciem czerni, szarości i bieli przy zestawieniu konstrukcji stalowych, szkła oraz elementów z naturalnego drewna. Odgrywające w naszej galerii szczególną rolę showroomy sklepów internetowych pozwalają Klientom na bezpośredni kontakt z ich bogatą ofertą. Towarzyszą im liczne salony umożliwiające kompleksowe wyposażenie wnętrz.

Przejrzysty podział tematyczny na strefy produktów, poczucie kameralności wzmocnione wykończeniem wnętrz, stanowi coraz bardziej poszukiwaną przez Klientów alternatywę dla rozbudowanych sklepów o dużej powierzchni. W specjalnie zaprojektowanych formach przestrzennych znajdą się m.in. firmy projektowe oraz wykonawcze oferujące usługi na specjalne zamówienie Klientów Galerii.

 

Zapraszamy do współpracy!

City Meble

Al. Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk
Zostaw wiadomość Zostaw wiadomość
Wiadomość
Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.